پخش آهنگ آهنگ پیشنهادی هفته

بیوگرافی حامد همایون

۰۱ خرداد ۱۳۹۶

بیوگرافی حامد همایون و عکسهای حامد همایون

Hamed2 بیوگرافی حامد همایون

بیوگرافی حامد همایون Hamed homayoun

حامد همایون (حامد محمودزاده همایونی) متولد ۱۹ بهمن ۱۳۶۱ – شیراز یک خواننده پاپ ایرانی زاده ی منطقه فرهنگ شهر شیراز است. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شد آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد. نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال ۱۳۹۵ بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد؛ و همچنین اولین آلبوم رسمی او به اسم دوباره عشق ۲۳ دی ۱۳۹۵ منتشر شد.

حامد همایون در مصاحبه با روزنامه جام جم در دی ۹۵ گفته است « بیشتر ترانه‌ها در کشور ما حس غم را منتقل می‌کنند و از ناله و خیانت و سیاهی می‌گویند. ما تصمیم گرفتیم سردمدار ترانه‌های شاد و مثبت باشیم. همایون نخستین آلبومی که به صورت قانونی منتشر کرده است «دوباره عشق» نام دارد و شامل ۱۸ آهنگ است.»

.

آلبوم های حامد همایون

  • دوباره عشق (این آلبوم هجده آهنگ دارد که ۱۲ آهنگ آن قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند و ۶ آهنگ جدید و شنیده نشده نیز داشت.)

.

عکس های حامد همایون

Hamed4 بیوگرافی حامد همایون Hamed3 بیوگرافی حامد همایون Hamed بیوگرافی حامد همایون

3 پاسخ به “بیوگرافی حامد همایون”

  1. سلنا گفت:

    ایوووووووووول به حامد همایون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *